- Snack-bars
4.6
(176)
4.3
(25)
Lekker eten en een heel goede bediening!! 👌
Top!
Fantastisch lekker eten. Heel mooi verfrissende kader. Vriendelijke bediening.
Leuke ervaring en streling voor de smaakpapillen. Supervriendelijke bediening. Ik kom zeker nog terug!
Heel fijne setting waarbij dmv gordijnen afscheidingen worden gecreëerd. Wij namen het 5-gangen menu en starten met een kruidige alcoholvrije Apero op basis van basilicum. Bij de aperitief kregen we wat hapjes die voor mij aantonen waar deze chef heel bedreven in is: smaken uitpuren en harmonieus combineren. De eerste gang, een tartaar, was voor mij het topgelicht vd avond. De combi met 2 pure crèmes op basis van sesam en op basis van aubergine waren top. De presentatie mocht er ook zijn! Verder waren ook bij de langoustines met de uitgepuurde smaak van tomaten een aanrader. Het hoofdgerecht was voor mij iets minder omdat je daar die wow-factor van uitgepuurde smaak en combinatie minder had. Nog 2 bonustips: 1/als je Crelan cooperant bent moet je zeker voordeel eens checken 2/ de uptempo muziek is soms wat overheersend
Enorm gezouten eten . Krijg dan als antwoord , ja hebben we nog gehoord . Aangepaste wijnen die je eigenlijk in de colruyt zou kunnen krijgen :/ jammer . Duur voor wat het is .Geeft veel potentieel maar wordt er niets mee gedaan .echt zonde .
A very fine and cozy restaurant. There are curtains dividing the room, giving you privacy and space. The staff is very friendly and helpful. We tried the 'Gebeten door Roeselare' menu which was an unique choice for this time period. Quirky cutlery stored in some fine leather. Fun to work with. The food was delicious, good combinations and a fresh flavor. Mainly local products were used for this menu which was a nice addition. Overall a great experience, definitely recommend :] Ah and playful, delicious desserts! Best part :p
Topadresje!!!! Lekkere gerechtjes (smaakbommetjes in de mond), mooie setting, superwijnen. Dit alles gerealiseerd door een jeugdig team dat toch met de nodige kunde hun gasten ontvangt.. Dikke proficiat !!!!
Top restaurant ! Schitterende gerechten en aangepaste wijn. Zeer vriendelijke bediening. Er werd zeer goed rekening gehouden met een voedselallergie 👍👍👍
I've been here multiple times and have never been disappointed. The food is great, the service exemplary. Just a fine overall experience.
Top lokatie, mooi interieur, keuken heel verfijnd en verzorgd. Echte aanrader. Mooie terras voor apéro
Zeer lekker
Lekker eten, maat weinig voor hetgeen je betaald.
Choix d un menu unique en 4 ou 6 services. Cuisine gastronomique.
Super lekker
Zeer lekkere verfijnde keuken, er zijn wel goedkopere alternatieven met dezelfde kwaliteit. Zeer aan te raden!
Heerlijk genoten van al het lekkers. Zeker nog teruggaan! Proficiat!
Een topbediening, gezellig en warm interieur, maar vooral geweldig smaakvol & fijn gepresenteerd.
Hallo, CRKL is een zeer mooie en aangename plaats om te eten. De gordijnen zorgen voor aparte hoekjes en privacy. De bediening is vriendelijk, geven veel uitleg over de menu, en over het eten in het algemeen. De verschillende gangen worden met zorg gemaakt, en zijn een voor een 'kunstwerkjes'! Geslaagde middag om er met een vriendin gezellig , lekker en rustig te tafelen.
Zeer lekker in een aangename sfeer. Die afscheiding met gordijnen geeft het een extra cachet. Vriendelijke bediening. Kortom: een aanrader!
Afhaalmenu Nieuwjaar was top!
Een aanrader in Roeselare.
Het was weer een geweldig lekker en verzorgd diner wat we samen met vrienden al vele malen mochten genieten! We komen zeker terug!!!
Super smaakvolle gerechtjes, de service is correct maar een glimlach van de vrouw des huise kon er niet vanaf !
Prachtig kader & culinaire top! De gerechten waren uniek & vernieuwend, heel goede bediening met veel expertise. We hebben er énorm van genoten van het begin tot het einde.
Zeer lekker en een vriendelijke bediening , een aanrader ,👍 .
Erg lekker! Aangename, gemoedelijke sfeer waar zowel een etentje met een groep vrienden als een zakenlunch perfect mogelijk zijn. Top service. Af en toe een lach mag er wel eens extra bij.
Prachtige locatie, sfeervol, fris en toch warm, vernieuwend qua stijl, gezellig. Elk detail klopt. Klassevolle, vriendelijke bediening. Het eten was enorm smaakvol en verfijnd. Wij komen zeker terug.
Toprestaurant, dat ongetwijfeld een mooie toekomst tegemoet gaat, een echte aanrader!
Perfect verzorgd, supervriendelijk en overheerlijk. Genoten van het begin tot het einde!
Dik in orde! 👌🏻
Super
Het Is er gezellig. Lekker van eten en goede bediening. Top!!!
Mooi verzorgd keuken met aangename bediening, aanrader
Duur volgens de ingrediënten. Wat schuimpjes op bloedworst en heek met wat sobere garnituur... ik was niet tevreden bij het verlaten van de zaak.
Heerlijk verwend, alles was zéér lekker!
Lekker hapje bij aperitief, heerlijk voor -en hoofdgerecht, vriendelijke bediening
Mooi interieur, fijne super lekkere gerechten en vlotte bediening. Een aanrader.
Zeer lekker. Een aanrader.
Vriendelijk ontvangst. Nog ruimte om te verbeteren . Maar het was lekker.
Subliem!
Gezellig en mooi kader! Lekkere gerechten. Timing tussen de gerechten was perfect. Vriendelijk team
Dit diner was werkelijk een culinair hoogstandje: van de amuse tot de zoetigheidjes bij de koffie waren zeer verfijnd. Prachtige bordjes en heerlijke smaken. Bediening zeer vriendelijk! Zeker voor herhaling vatbaar.
Supper 👌👌👌👌
Super lekker gegeten in een prachtig kader,zeker voor herhaling vatbaar. Proficiat aan allen.
Zeer gezellig klasse restaurant. Zes gangen menu voor 75€ met aangepaste wijnen voor 36€. Alles topkwaliteit met telkens heel veel smaak tot zelfs het snoepje bij de rekening. :-) Ook vlotte bediening.
Super
Mmmmmmmmmm... Heerlijk!
Heerlijke ervaring!
Alles.was.prima.heg.waS.zeer.lekker
Vlotte service, vriendelijk bediend en heel lekker gegeten met uitstekende bijpassende wijnen. En dit alles in een mooi kader... Proficiat!
Het was heel lekker, subliem en voortreffelijke bediening in een heel mooi kader, een aanrader!
Een streling voor het oog en een smakenfestival! Fijne keuken in een aangenaam en verzorgd kader.
Harmonieus concept waarbij lekker eten een ware belevenis wordt.
Zeer lekker en culinaire beleving top. Zeer goede en vriendelijke bediening. Mijn gedacht word dat een sterrenzaak
Het was zeker inorde maar wat aan de dure kant. Als je ziet dat een klant geen drinken geeft tijdens het eten is het best als je vraagt wat ze moeten hebben dat ze na 30min niet zelf moet komen vragen … anders was alles tiptop inorde Het is zeker voor herhaling vatbaar !
Super lekker van A tot Z, subtiele ligging in een boogscheut van het drukke Roeselare. Om terug naar te keren, reserveren is wel een must. De zaak is zo goed dat een plaatsje op geluk nihil zal zijn.
Zeer vriendelijke ontvangst er werd rekening gehouden met onze wensen een absolute aanrader
Een belevenis van diverse smaken in de gerechten. Genieten van al dit lekkers in een zeer mooi interieur in aparte cirkels. Een aanrader !
Superlekker eten in een leuk decor 😄
Klassevol!
Een absolute aanrader waar we zeker terug gaan. En dan nog op mijn playground als kleine jongen. Een reden te meer...
Bere lekker
Man man man,van a tot z super genieten,
Top restaurant, top bediening
Leuk kader vlotte service, schitterende gerechten. Een aanrader
Top. Originele combinaties. Mooie zaak. Vriendelijke en vlotte service en bediening.
Subliem, heerlijk eten en toppresentaties en
Vriendelijke ontvangst. Houden rekening met je wensen. Heerlijke lunch
Genoten van een zeer lekkere gastronomische lunch...perfecte service... vriendelijk personeel en een mooi kader... Een aanrader !
De moederdag menu was weer top!!!
Top restaurant, super verzorgde take a way. Sublieme gerechten. Heel gemakkelijke uitleg om alles op de juiste temperatuur te verwarmen. Ook aangepaste wijn te verkrijgen bij de gerechten. Een echte. Aanrader
Erg verfijnde keuken,zeer vriendelijke bediening.We hebben er erg van genoten,een aanrader!! (Translated by Google) Very refined cuisine, very friendly service.We enjoyed it very much, highly recommended !!
Super lekker (Translated by Google) delicious
Heel lekker eten en een gezellige sfeer. (Translated by Google) Very nice food and a cozy atmosphere.
Super lekker, gezellig! Wij komen zeker terug. (Translated by Google) Super tasty, cozy! We will come back for sure.
Bezocht nav het 'Herfstfestijn'. Weinig verkeerd van te zeggen, maar zeker geen hoogvlieger. De op Rodenbach geïnspireerd menu in combinatie met koele bediening beperken mijn recensie dan ook tot 3 sterren. (Translated by Google) Visited for the 'Autumn Festival'. Not much wrong to say about it, but certainly not a high flyer. The Rodenbach-inspired menu in combination with cool service therefore limit my review to 3 stars.
Heel lekker! Correcte prijs kwaliteit verhouding! (Translated by Google) Very tasty! Correct value for money!
Super lekker gegeten (Translated by Google) Great food
Een grote aanrader . Reeds 3 maal geweest in 2018 . Op naar 2019 (Translated by Google) A must. Already 3 times in 2018. On to 2019
Zeer goed ontvangen geweest door de jongeman. De dame in kwestie (bazin?) liep er inderdaad (zoals ik hier ook al las) nors bij! Echt niet beleefd: bij het kiezen van ons menu/aperitief rollen met haar ogen alsof het niet snel genoeg ging naar haar mening... bij het vragen van 1biertje voor iemand aan tafel, (ipv een aperitief) opnieuw rollen met die ogen... zndr enige gêne! Zeker culinair qua eten en heel proper. Alleen hdd we nog ons aperitief en hapje niet helemaal op, en daar was het voorgerecht al. Na het hoofdgerecht, opnieuw heel snel het dessert... ze gaf een enorm ‘gestreste’ indruk! Proficiat aan de jongeman, ze kan nog wat leren van uw werkattitude en klantvriendelijkheid!!! (Translated by Google) Very well received by the young man. The lady in question (boss?) Was indeed (like I read here) surly! Really not polite: when choosing our menu / aperitif rolling with her eyes as if it didn't go fast enough in her opinion ... when asking 1 beer for someone at the table, (instead of an aperitif) rolling again with those eyes .. without any embarrassment! Certainly culinary in terms of food and very clean. We just did not finish our aperitif and snack, and there was already the starter. After the main course, again very quickly the dessert ... she gave a huge "stressed out" impression! Congratulations to the young man, she can still learn something from your work attitude and customer friendliness !!!
Excellent,heel lekker gegeten, prima kok , service super!! (Translated by Google) Excellent, very good food, excellent chef, service super !!
Goed onthaal door jongeman. De vrouw des huizes liep er nors en onverzorgd bij. Aperitief was OK. Hapjes minder; smaakloos en droog. De Coquilles waren te klein en het zalfje van bloemkool was smaakloos en geleek op blubber. Zeeduivel en ganzelever waren OK. Het gerijpt rund was lekker, doch mocht wat meer gekruid zijn. De garnituur was verzorgd en lekker. De zeebaars was OK. De eend was lekker doch de bijpassende kool was te gezouten. De dames blanches en de tarte tatin waren lekker. De wijn had een goede verhouding prijs-kwaliteit, wat niet van de totale prijs kan gezegd worden. (Translated by Google) Good reception by young man. The lady of the house was gruff and unkempt. Aperitif was OK. Snacks less; tasteless and dry. The scallops were too small and the ointment of cauliflower was tasteless and pale on meringue. Monkfish and goose liver were OK. The matured beef was tasty, but could be a little more seasoned. The garniture was well cared for and tasty. The sea bass was OK. The duck was tasty but the matching cabbage was too salted. The ladies blanches and the tarte tatin were tasty. The wine had a good price-quality ratio, which can not be said about the total price.
Heerlijke keuken, aangename spontane bediening. Behoort tot de top van Roeselare. (Translated by Google) Delicious kitchen, pleasant spontaneous service. Belongs to the top of Roeselare.
Een verrassende culinaire ervaring, subtiele en geraffineerde smaken in een oase van rust, een sobere locatie die klasse uitstraalt !
We keken er erg naar uit om naar CRKL te gaan eten, maar de ervaring was erg teleurstellend. Onze aperitief was nog maar half leeg of ze waren daar met het eerste voorgerecht. We namen de aangepaste wijnen en Bij 1 van de gerechtjes kregen we een kriekbier. Zelf lust ik geen bier dit heb ik meegedeeld en als antwoord kreeg ik of ze het moesten meenemen of iemand anders ging uitdrinken. Toen we nog een koffie wouden drinken was de koffiemachine al afgekuisd, toen kozen we voor iets anders en werd de rekening ook meteen gebracht. We voelden ons echt. buitengekeken. Het eten was erg lekker en verfijnd, maar de bediening was beneden alle pijl
Dit restaurant is een aanrader voor een gezellig avondje uit, wij gingen ter gelegenheid van mijn vrouws verjaardag. We konden genieten van een lekkere aperitief op het zonnig terras om vervolgens te dineren in het restaurant. De gerechtjes van het 5 gangenmenu kwamen heel vlot en waren verrassend zowel van smaak als van uitzicht, ook een attentie voor mijn vrouw werd niet vergeten. Een kleine opmerking mschn, de lege glazen van de telkens bijhorend wijnen bleven soms wat lang staan. Wij vonden het een top avond en komen zeker terug!
Een negatieve ervaring in de CRKL. Ons aperitief was half uit en ze kwamen al met de wijn voor bij het voorgerecht… Alle gerechten kwamen heel snel op elkaar. We hadden de tijd niet om ons glas wijn uit te drinken of er kwam al een volgend glas aan. De bijpassende wijnen waren niet van goeie kwaliteit. ( vooral de witte wijnen ) Het beste gerecht was het hoofdgerecht ( lam ). De andere gerechten waren niet echt smaakbommen, deze waren gewoon. Nadat alles zo snel kwam hebben we geen koffie meer gedronken ook. De ervaring voor ons was teleurgesteld.
Heerlijke lunch met passende wijnen, goede aperitief met lekkere hapjes, prima latte. Kortom de moeite waard. Dranken zijn wel prijzig.
een absolute aanrader voor iedereen. hemels lekker, super vriendelijk en een prachtig interieur. wij komen zeker terug! met vriendelijke groet, Valentine
Vriendelijke ontvangst . Restaurant gecompartimenteerd door gordijnen. 4 gangenmenu van voortreffelijke kwaliteit alsook de aangepaste wijnen. De presentatie van de gerechten is top ! De medewerkers zijn zeer vriendelijk . Enig minpuntje, kleine parking. Dit restaurant verdient een betere beoordelingen culinaire gidsen !
Prachtig kader & culinaire top! De gerechten waren uniek & vernieuwend, heel goede bediening met veel expertise. We hebben er énorm van genoten van begin tot het einde (=de cirkel is rond ;) )
Als koppel enorm genoten van onze avond bij CRKL. De 6-gangen menu was zeer lekker en de porties waren zeker voldoende. Alle verbeterpunten uit voorgaande recensies zijn aangepakt en werden positief ervaren. Wij komen zeker nog eens terug.
Schitterende avond beleefd op alle gebied. Het was onze tweede keer bij CRKL : de eerste keer was een ontgoocheling. We gaven ze hierbij een tweede kans. Die hebben ze stevig vastgepakt en zijn geslaagd. Eén aandachtspunt blijft : wuif je klanten toch vriendelijk uit ! Ze zullen met een extra tof gevoel terugdenken aan hun culinaire ervaring.
We konden het aperitief op het terras nemen, dat was fijn. Wel jammer dat de tafel nog vuil was. Ook toen de dame het aperitief kwam voorstellen en het zelf zag negeerde ze het, dat was jammer. We hebben binnen gegeten, het interieur is heel mooi en het is heel tof gedaan met de verschillende compartimenten. Je zit heel gezellig. We namen het 6 gangenmenu, jammer genoeg is er geen Bob-arrangement. In een restaurant als deze is dit een gemis. Het eten is lekker, maar de prijs is niet helemaal in verhouding. Wij betaalden 256€ per koppel, zonder aangepaste wijn, slechts 1 glas wijn per persoon bij het eten. Een leuke ervaring maar prijzig.
Het aanbellen om er binnen te geraken voelt ietwat vreemd aan, maar als je het weet is dit wel OK. We namen eerst een aperitief met zéér lekkere en verzorgde hapjes op het terras. Mooi wit terras, wel wat "fel" als er zon is. Verbeterpuntje: zorg dat het terras er piekfijn (kussens proper, bladen weg,..) bij ligt tegen dat de gasten er zijn, en dat tafels en stoelen niet meer verplaatst moeten worden als er al mensen zijn. We kozen het 6 gangen menu mét aangepaste wijnen. Gerechtjes zeer verzorgd en mooi gepresenteerd. Volgens ons zat het ene al beter van smaak dan het andere, het was absoluut zeker niet slecht, maar een paar gerechtjes mochten iets "krachtiger" van smaak zijn, waren iets te "flets". Maar laat ook dat opbouwende kritiek zijn. Bediening: allen zeer vriendelijk, spontaan, vlot. Maar ook hier en daar ruimte voor verbetering: tot 3 maal kregen we een gerecht dat eigenlijk voor andere tafel was, of stond men met ons bord aan een andere tafel. Misschien iemand die nog maar recent in het team zat en de tafelnummers nog niet goed kent, maar toch... Net zoals het binnenkomen wat raar voelt, idem met het weggaan: je hebt betaald en dat is het. Je "zoekt" zelf je weg naar buiten, niet echt iemand die je goedenavond / bedankt komt wensen. Het zou wel fijn zijn mocht iemand je begeleiden naar de deur, de deur (die op slot is!!) voor je open doen,... Nu voelt dit alsof: OK, gegeten, betaald, ga maar. Voor de duidelijkheid: over de ganse lijn zijn we zeer positief over CRKL, maar doe iets met de (volgens ons) verbeterpunten, en jullie worden TOP!
Ondermaats voor de prijs. Matig tot slechte bediening. Vuil terras , vuil toilet geen handdoekjes meer na 22h. Gin Tonic met 6 ijsblokken dus smaakloos voor 15€. Gerechten zeer klein , vlees te ver gebakken en koud. Lekkere aangepaste wijnen. Na betaling konden we zelf de uitgang vinden en onszelf bedanken! Te duur voor wat het was!
Hebben genoten van het CRKL 6 gangenmenu met aangepaste wijnen. Super lekker: bravo. Ook een schot in de roos is de gin waterloo!!
Heel leuk ingericht modern restaurant. Bediening was heel goed. We hebben de 6 gangen menu genomen (zonder de kaas) . Daarnaast hadden we niet gekozen voor de bijhorende wijnen. Begonnen met een viertal super heerlijke hapjes bij de aperitief, voormijn vrouw van het huis en voor mij een heerlijke mocktail (appel-tijm). Elk gerecht was heel mooi gepresenteerd en smaakte overheerlijk. Ook de hapjes bij de koffie waren super.
Ontvangst 10/10, menu 8/10 omdat 10/10 niet motiveert. Dit is een kwaliteitszaak met producten, presentatie , bediening ervaring. DANK U WEL Crkl
Vriendelijke ontvangst is een aangenaam en sfeervol decor. Heerlijk genieten van hoogstaande kwalteitsvolle producten en smaken. 13,5/20 bij Gault&Millau is een onderwaardering!
super leuke en lekkere ervaringen. verse producten in een mooie bereiding. lekkere wijnen; we namen het menu en alles was super
Terug heerlijk gegeten is de conclusie na ons tweede bezoek. Wederom werden onze smaakpapillen verwend door gerechten vol finesse en originaliteit. De bediening was eveneens perfect. Eigenzinnige maar mooi samengestelde wijnkaart met meer dan correcte prijzen. Place to be in Roeselare!
Dit 'nieuw' restaurant bezocht met familie, ik zet nieuw tussen haakjes omdat ze blijkbaar een ganse tijd op een andere locatie in Roeselare hebben gezeten en recent veranderd zijn. Vriendelijk ontvangen door het personeel nadat je bij aankomst moet bellen, zijn wij niet gewoon en voelt een beetje onwennig, ook voor rokers moest er telkens opengedaan worden. Persoonlijk vindt ik dat je het personeel voor betere doeleinden kunt gebruiken. Het eten dan, de 4-gangen menu genomen daar het avond was we het niet zagen zitten om de 6-gangen te nemen. Ook de bijpassende wijnen hebben we erbij genomen. 4 hapjes gekregen die op 1 na allemaal lekker waren, enkel de falafal was mijn genre niet maar das persoonlijk. 1ste voorgerecht, cocquille en ganzenlever, dit was dik in orde en zeker toen ze nog een bijgerecht kwam, dat was een leuke verrassing die gesmaakt werd. 2de voorgerecht was de griet en prei, dit was voor mij het minste gerecht, de griet was goed gebakken maar ik miste toch wat kruiding Het hoofdgerecht was de zomerree en deze was het hoogtepunt van de avond, heel goed gebakken met de groentjes die dik in orde waren, ook hier werd terug een bijgerecht geserveerd die mij ook kon smaken Om af te sluiten het dessert, dit werd mooi geserveerd en deze heeft me ook gesmaakt. De aangepaste wijnen waren ok, alhoewel ik soms het gevoel had dat het net ietsje meer mocht zijn. Wel leuk dat ze durven uit alternatieve landen wijnen serveren. Al bij al een leuke ervaring geweest waar we met plezier op terug kijken. Zouden we nog teruggaan, de kans is groot.
Nog niet zolang geleden gestart, maar nu al een vaste waarde met uitstekende keuken en aangename entourage. Er is nog ruimte voor verfijning, maar dat beseffen ze zelf ook. Alvast op goeie weg om een topper te worden en te blijven !
Een fijn diner met twee. Vriendelijke bediening, verfijnde menu, leuk zitten. Wij komen zeker terug!
Door covid 19 lang moeten wachten om deze nieuwe zaak te bezoeken. Dit bezoek was top! Leuke begroeting, veel en lekkere hapjes bij het apéritif, een origineel en superlekker 6 gangen menu. Allemaal schilderijtjes met fantastische smaken. Prachtig om de werkweek hier af te sluiten. Een dikke proficiat, doe zo verder! Akoestic is iets minder, zeker als er mensen zijn met een wat zwaardere stem. Tot binnenkort!
Tijdens het paasweekend hebben we het takeaway menu besteld bij CRKL en we hebben er echt van genoten! De gerechtjes waren verfijnd en lekker en de porties waren goed. Alles zat ook mooi verpakt met duidelijke instructies en de meeste gerechtjes konden we direct op tafel zetten of in enkele gevallen na een 10-tal minuutjes opwarmen zonder al teveel extra werk. Toen ik op voorhand even polste of het mogelijk was om een lactosevrij alternatief te voorzien voor het dessert werd ook meteen zonder enig probleem het hele menu aangepast. Voor alle sausjes en voor het dessert werd een (minstens even lekkere!) lactosevrije variant voorzien en dit werd ook heel duidelijk aangegeven op de instructies. Superfijn om zo onbezorgd te kunnen genieten van een heerlijk menuutje! Hier komen we zeker nog eens terug
De nieuwjaars menu gegeten op oudejaar thuis .alles mooi uitgelegd op papier.alles was lekker.en nu hopen wat we zo vlug mogelijk weer naar restaurant kunnen gaan .
Powered by Seety